Oboustranný ocelový tiskový plát pro PRUSA MINI se saténovým práškovým PEI povrchem
Kód: MINIPEIPLAT_SATDoprava zdarma nad 5 000 Kč
Rádi vám poradí naši specialisté
Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku
Související produkty
Detailní popis produktu
Plát se saténovým povrchem je kompromisem mezi hladkou a texturovanou variantou tiskových plátů. Práškový povrch s jemnou matnou texturou umožňuje optimální adhezi, zejména pro tisk materiálů PLA a PETG. Je plně kompatibilní se širokou škálou dalších materiálů, jako je například ABS, ASA, FlexFill 98A, polykarbonát atd. Velkou většinu těchto materiálů lze tisknout bez separační vrstvy (např. lepidla).
Vyhřívaná podložka MK52 má vestavěné magnety s vysokou Curieovou teplotou. Díky těmto magnetům pružné tiskové pláty pevně drží na podložce.
Pozor:
Tento produkt se řadí mezi spotřební díly. Povrch plátů se při používání přirozeně zeslabuje a opotřebovává. Záruka se nevztahuje na rýhy, škrábance, promáčknutí a další kosmetické vady. Záruka se vztahuje pouze na pláty defektní již při převzetí.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Příslušenství a doplňky pro 3D tisk |
---|---|
Hmotnost: | 1 kg |
Vhodný pro 3D tiskárnu: | Prusa mini |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Prusa Research je česká firma vyrábějící 3D tiskárny, filamenty a resiny. Provozuje také galerii 3D modelů Printables.com. Byla založena v roce 2012 Josefem Průšou, vývojářem v RepRap projektu. 3D tiskárny produkované společností jsou opensource – jejich konstrukční plány jsou plně k dispozici online a kdokoliv je může použít, a přinét své vlastní modifikace a vylepšení.
Nejznámějšího modelu 3D tiskárny Original Prusa MK3S+ se prodalo přes 350 000 kusů a našel si cestu na všechny kontinenty a do téměř všech zemí světa. Tiskárny od Josefa Průši používají i firmy jako Tesla, Space X, NASA, Lockheed Martin či Škoda Auto.
Videodokument o historii Prusa Research: https://youtu.be/xX3pDDi9PeU